Bus Route For 1st Year

Route- 1
       Driver Name    : Parsuram
       Bus No.            : UP32DN8096
Route Time
Dubagga 07:45
Bala ganj 07:55
Thakurganj 08:00
Chowk 08:05
Haider ganj 08:10
Ever redy 08:15
Raja Ji Puram 08:20
Naka 08:30
Geeta Palli 08:40
Dental 08:55
Mohan Lal Ganj 09:05
College 09:15
Route- 2
     Driver Name    : Dipak Kumar Yadav
     Bus No.            : UP32DN8095
Route Time
Husariya 08:05
Gomti Nagar Thana 08:08
CMS College 08:10
Lohiya 08:13
1090 Chauraha 08:15
Parivartan Sthal 08:18
Katai Pul                (Som Nath Dwar) 08:20
Cantt 08:25
Nilmatha 08:28
Telibagh 08:33
Shani Mandir 08:40
College 09:15
Route- 3
     Driver Name    : Harish Chandra Sahu
     Bus No.            : UP32FN2669
Route Time
Bhitauli 07:50
Janki Puram (60 Fit road) 08:05
Engg. College 08:10
Ram Ram bank 08:12
Purania 08:15
Kapoor Thala 08:20
IT Chauraha 08:22
Parivartana Chowk 08:25
Kaisar bag 08:27
Rana Pratap Chauraha 08:35
Bangla Pul 08:40
Telibag Shani Mandir 08:45
College 09:15
Route- 4
     Driver Name    : Nand Kishore
     Bus No.            : UP32CN9235
Route Time
Dubagga 08:10
Budheshwar 08:15
Para chauki 08:20
Awadh 08:25
Picadely 08:30
Nabard 08:35
Power House 08:37
Aashiyana 08:40
Bangla Bazar 08:43
Pasi Quila 08:45
Telibagh 08:50
College 09:15
Route- 5
     Driver Name    : Arvind Kumar
     Bus No.            : UP32DN3616
Route Time
Dubagga 08:00
Cample Road 08:10
Pal Tiraha 08:15
E-Block 08:20
Rajajipuram 08:30
Meena Bakery 08:32
Eveready 08:35
Maviya 08:40
Bangla Pul 08:50
Shani Mandir 08:55
College 09:15
Route- 6
     Driver Name    : Dharamveer
     Bus No.            : 3617
Route Time
Banthara 07:50
Daroga Kheda 07:55
Scooter india 08:00
Bangdu Hotel 08:02
Haidel Nahar 08:05
Sainik School 08:07
Shanti Nagar 08:09
Nadar Ganj 08:11
2 No. Highway 08:15
Chungi 08:20
Shani Mandir 08:25
Mata ji ki bagiya 08:30
Law College 08:32
Parag 08:35
Pasi Quila Crosing 08:40
Ramabai 08:45
Dental 08:50
PGI 08:55
Mohan Lal Ganj 09:10
College 09:15
Route- 7
     Driver Name    : Ram Prakash
     Bus No.            : UP32EN3171
Route Time
Tedi Puliya 07:55
Jagrani 08:00
Gulachin mandir 08:05
KK Palace 08:07
Vikas nagar 08:10
Khurram Nagar 08:15
Sector-25 08:17
Munsi Puliya 08:20
Kamta 08:27
Best Prize 08:40
Dental 08:55
Mohan Lal Ganj 09:05
College 09:15
Route- 8
     Driver Name    : Raju Singh
     Bus No.            : UP32DN8093
Route Time
Lekhraj 07:50
Meena Market 07:52
B-Block 07:55
Kalewa 08:00
Politechnic 08:05
Kamta 08:10
Chinhat 08:15
Kathauta 08:20
Haniman 08:25
Husadiya 08:32
Sahid Path 08:35
Ahima Mau 08:40
Dental 08:50
Mohan Lal Ganj 09:00
College 09:15
Route- 9
     Driver Name    : Deepak Kumar Saxena
     Bus No.              : UP32FN2668
Route Time
Scooter India 08:00
Bangdu Hotel 08:02
haidel Nahar 08:05
Shanti Nagar 08:07
2 No. Highway 08:13
New Gadaura 08:15
Chungi 08:20
New Air port Colony 08:22
Sani Mandir 08:25
Parag ATM 08:27
Parag Sabji Mandi 08:29
Parag Chauraha 08:32
Law College 08:35
Power House 08:37
Pasi Quila 08:39
Rajnikhand 08:42
Rajnikhand Sabji Bazar 08:45
Sainik Dhaba 08:48
Dental 08:50
College 09:15
Route- 10
       Driver Name    : Ram Raj
       Bus No.            : UP32CZ5063
Route Time
Raibarely (Civil Line) 07:30
College 09:15
Route- 11
     Driver Name    : Sunil Sahu
     Bus No.            : UP32FN2671
Route Time
SEWA HOSPITAL 07:40
BHITAULI 07:45
MADIYAO THANA 07:50
TADI KHANA 07:53
KHADRA 08:00
PAKKA PUL 08:03
DALIGANJ 08:08
PARIVARTAN CHOWK 08:10
KAISERBAGH 08:13
MOHAN HOTAL 08:20
KKC 08:25
SADAR MOD 08:28
SUBHANI KHERA 08:35
TELIBAGH 08:40
PGI 08:45
College 09:15
Route- 12
     Driver Name    : Vimal Kumar
     Bus No.            : UP32DN3613
Bal Vidya Mandir 08:30
KKC 08:32
Bangla Pul 08:40
Telibagh 08:45
PGI 08:50
College 09:15